Náš tým

MUDr. Peter Bauer, Ph.D.
MUDr. Peter Bauer, Ph.D.Ředitel, předseda představenstva a osoba odpovědná za farmakovigilanci
MUDr. Peter Bauer, Ph.D.Ředitel, předseda představenstva a osoba odpovědná za farmakovigilanci
Absolvoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a postgraduální studium na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. 2002-2008 RIKEN Brain Science Institute, Wako-shi, Saitama, Japan 2009-2011 National Institutes of Health, National Cancer Institute-Neurooncology Branch, Bethesda, MD, USA 2012-2016 Mayo Clinic, Department of Neuroscience, Jacksonville, Florida, USA. Od roku 2016 je ředitelem a jednatelem společnosti Bioinova.
Ing. Ivana Drahorádová
Ing. Ivana DrahorádováKoordinátor výrobních činností, kvalifikovaná osoba
Ing. Ivana DrahorádováKoordinátor výrobních činností, kvalifikovaná osoba
Absolventka VŠCHT v Pardubicích. Více než 25 let svého profesního života se zabývala kontrolou kvality imunologických přípravků vyráběných českou farmaceutickou firmou a od roku 1998 zastává funkci kvalifikované osoby. Nyní své zkušenosti využívá při nastavení a udržování pravidel pro výrobu přípravků moderní terapie v režimu Správné výrobní praxe a pro odběry tkání a buněk v režimu tkáňového zařízení tak, aby jejich kvalita a bezpečnost odpovídaly legislativě a stále se zvyšujícím požadavkům státních autorit.
RNDr. Kateřina Růžičková, Ph.D.
RNDr. Kateřina Růžičková, Ph.D.Clinical Research Associate
RNDr. Kateřina Růžičková, Ph.D.Clinical Research Associate
Absolvovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor biochemie a doktorské studium na 1. lékařské fakultě UK, obor neurovědy. V průběhu studií byla na zahraničních studijních stážích: Seattle USA, Budapešť Maďarsko a Kolín nad Rýnem Německo. 1996-2010 Ústav experimentální medicíny AV ČR, od roku 2011 Vedoucí kontroly kvality, od roku 2018 Kvalifikovaná osoba a od roku 2019 Odpovědná osoba TZ.

Oddělení výroby

Ing. Jana Gujski
Ing. Jana GujskiVedoucí oddělení výroby
Ing. Jana GujskiVedoucí oddělení výroby
Absolvovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, obor Biotechnologie léčiv. Během studia se věnovala tématu cílené léčby rakoviny, konkrétně testování nově syntetizovaných fotosenzitivních molekul na tkáňových kulturách. Během posledního ročníku studia začala částečně pracovat v Bioinově a od října 2018 nastoupila do týmu výroby. V rámci výzkumu a vývoje se zabývá zejména kryoprezervací kmenových buněk.

Oddělení kontroly kvality

Ing. Barbora Codlová
Ing. Barbora CodlováVedoucí oddělení kontroly kvality
Ing. Barbora CodlováVedoucí oddělení kontroly kvality
Absolvovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Reprodukční biotechnologie. Po ukončení studií se věnovala kontrole kvality přípravků pro buněčnou terapii ve veterinární medicíně. V Bioinově je od listopadu 2021 v oddělení kontroly kvality. Věnuje se zejména kontrolním činnostem spojeným s výrobou léčivých přípravků moderní terapie (qPCR, průtoková cytometrie) a zakázkové kontrolní činnosti.

Konzultanti

Mgr. Tomáš Groh, PhD
Mgr. Tomáš Groh, PhDKonzultant
Mgr. Tomáš Groh, PhDKonzultant
Absolvent Přírodovědecké fakulty UK v oboru Biochemie. V průběhu studia byl na stáži na Universitat de València. Pracoval na 2. LF UK na problematice protinádorové léčby, kde také obhájil disertační práci "Mechanismus působení protinádorových léčiv v neuroblastomech". V Bioinově se podílel na několika projektech, byl zodpovědný za zavádění a validaci nových metod pro kontrolu kvality produktů a také byl součástí výzkumné skupiny vyvíjející nové přípravky pro klinické hodnocení. Tomáš je v Bioinově od roku 2015, je spoluautor firemních patentů a v současné době je na pozici konzultanta."

Kde nás najdete

Bioinova a.s.
Vídeňská 1083
142 20 Praha 4

tel: +420 241 063 352

Napište nám

© 2024 Bioinova, a.s.
IČ: 28452682

| +420 241 063 352