• +420 241 063 361

Přírodní omlazení pleti - SVF+ NaturLift


Zvažujete zákrok? Základní informace pro klienty
Co jsou to kmenové buňky?
Kmenové buňky mají řadu unikátních vlastností, produkují růstové hormony a protizánětlivé molekuly. Za normálního stavu jsou utlumeny, ale v přítomnosti impulzu jsou schopny se dělit, proměnit v jiných druh buněk a opravit poškozené části těla, jejichž buňky touto schopností nedisponují. V estetické chirurgii je tento regenerativní potenciál využíván k celkovému omlazení pleti a restartování jejích přirozených funkcí, které se s přibývajícím věkem zpomalují.
Využití kmenových buněk v estetické chirurgii
 • Drobné korekce měkkých tkání a výplně jemných vrásek v obličeji
 • Celkové omlazení a regenerace pleti obličeje, krku, dekoltu, rukou
 • Korekce jizviček po akné či neštovicích
 • V kombinaci s autologním (tělu vlastním) tukem možné použít i na hlubší vrásky, jemnou modeláž obličeje a ke zvětšení rtů
Průběh zákroku

Před vlastním zákrokem je nutná konzultace s plastickým chirurgem nebo dermatologem, který posoudí vhodnost zákroku a odebere vzorek krve na laboratorní vyšetření. V den zákroku se klientka dostaví nejprve na miniliposukci, kdy jí bude odebráno menší množství tukové tkáně, obvykle z břišní partie či boků. Jedná se o miniinvazivní zákrok v lokální anestezii.

Odebraná tkáň se dopraví a zpracuje za sterilních podmínek ve specializovaných laboratořích společnosti Bioinova (SÚKLem schválené a pravidelně kontrolované Tkáňové zařízení). Výsledný buněčný koncentrát je následně formou klasické mezoterapie aplikován tenkou jehlličkou do ošetřovaných partií. Aplikace se opět provádí ambulantně na klinice, klientka je po ošetření bez omezení.

V případě, kdy je buněčný koncentrát indikován současně s tukovými výplněmi, jsou nejprve aplikovány lokálně výplně a následně celoplošně (včetně výplní!) buněčný koncentrát SVF+ NaturLift, který zaručí jejich rychlejší uchycení, přihojení a minimalizuje tak následné vstřebání. Výsledkem je přirozené omlazení s dlouhodobým účinkem, bez rizika nežádoucích reakcí!

Celkový efekt se v následujících týdnech díky přirozeným regeneračním procesům v pleti postupně zlepšuje. Oproti klasickým výplňovým či omlazujícím metodám buněčný koncentrát zlepšuje kvalitu a strukturu pleti.

Metoda zpracování

Metoda zpracování SVF+ NaturLift společnosti Bioinova se od klasického enzymatického zpracování tukové tkáně, při kterém se zvyšuje riziko nežádoucích (např. alergických) reakcí, liší. Jedná se o inovativní mechanickou metodu zpracování, při které zůstává zachována strukturální integrita tkáně a zůstatkový produkt obsahuje růstové hormony, protizánětlivé molekuly, vlákna elastinu, kolagenu a markantně vyšší podíl vlastních kmenových buněk.
Toto složení zajišťuje rychlejší nástup účinku, dlouhodobější efekt a téměř nulové riziko nežádoucích reakcí. Jedná se o tělu vlastní buněčný koncentrát bez cizorodých či chemických látek, který obnovuje přirozené regenerační procesy v pleti. Efekt je tedy dlouhodobý a celkově příznivě ovlivňuje kvalitu a strukturu pleti na rozdíl od běžných výplňových materiálů.

Výsledkem je přirozené omlazení!

Výhody omlazení buněčným koncentrátem SVF+ NaturLift
 • Přírodní omlazení 
 • Okamžitý viditelný efekt
 • Postupný nástup účinku (cca 3 měsíce)
 • Podpora přirozených funkcí pleti
 • Šetrná metoda bez rizika nežádoucích reakcí
 • Viditelně zlepšuje kvalitu i strukturu pleti
 • Dlouhodobý efekt
 • Dvě zkrášlující procedury současně - zeštíhlení a omlazení


Kde je možné zákrok podstoupit?

Prague Aesthetic Clinic
www.pragueclinic.cz


Poliklinika I.P. Pavlova
www.poliklinikaippavlova.cz

Fotogalerie